LI-NING badminton oprema

2. klubski turnir otroške badminton šole 2012-13

Naši mladi upi na 2. klubskem turnirju

Wednesday, 28 November 2012

Ja, to soboto se je veliko dogajalo. Poleg A-turnirja za člane je potekal še turnir do 13 let, pa naš klubski turnir za otroke in za povrhu še nočni rekreativni turnir rekreativcev.

Read more
Najboljše na U13

Kaja, Kim in Kama zlate, Tomaž in Gašper srebrna na 2. A turnirju in 2. turnirju do 13 let v Mirni

Kombi z zeleno žogico se je to soboto podal na Dolenjsko, kjer sta v matični dvorani BK Mirna vzporedno potekala 2. A turnir za mešane pare in dvojice ter 2. v seriji turnirjev do 13 let. Tokrat so naši igralci v obeh kategorijah zablesteli.

Read more
Najboljši moški posamezno

4. turnir rekreativne LI-NING lige

V soboto, 24.11.2012, se je v Športnem centru Dolgi most igral že četrti letošnji turnir Li-Ning Lige. Prestižno nagrado, absolutnega zmagovalca turnirja, Li-Ning Cup, si je zasluženo priborila Klaudia Kkr, ki je zmagala v prav vseh kategorijah!

Read more
2. turnir mladinske LI-NING serije 2012-13

Štirje novi zmagovalci na 2. mladinskem turnirju LI-NING serije

Tuesday, 13 November 2012

V soboto, 10. novembra, je v ŠC Dolgi most potekal 2. mladinski turnir LI-NING serije v letošnji sezoni. Udeležba na tokratnem turnirju je bila že opazno številčnejša, saj se ga je udeležilo 50 tekmovalk in tekmovalcev iz šestih slovenskih klubov.

Read more
1. klubski turnir otroške badminton šole 2012-13

Prvi klubski turnir Otroške badminton šole

Monday, 5 November 2012

Vzporedno z ljubljanskim maratonom, je v ŠC Dolgi most potekal 1. klubski turnir Otroške badminton šole v novi sezoni. Vzdušje ob igrišču je bilo kot vedno sproščeno, na igrišču pa se je ponovno bil oster boj.

Read more
V Badminton klubu Ljubljana smo “na polno štartali” novo badmintonsko sezono. Treningi... Read more
Ko nastopi avgust, v Badminton klubu Ljubljana tradicionalno polnimo pljuča z morskim zrakom na... Read more