LI-NING badminton oprema

Zoja, Anja in Jan odlični na 2. turnirju do 11 let

Monday, 13 January 2014

image 04.jpegimage 02.jpegNaši tekmovalci so to soboto v Mirni priredili pravi pravcati desant na zmagovalni oder. Po odličnem razigravanju znotraj skupin so se prav vsi naši mladi igralci prebili naprej med najboljših osem, kar trije pa nadaljevali vse do kolajn.

Zoja Novak, ki so jo v poročilu na strani BZS označili za »prvo ime turnirja« je osvojila zlato tako med posameznicami, kot tudi v mešanih parih, v tandemu z Janom Babnikom. Slednji je po napetem finalu nazadnje moral priznati premoč prvo postavljenemu domačinu Hermanu ter zasedel odlično drugo mesto med posamezniki. Zoja in Jan sta tako skupaj za BK Ljubljana priborila kar 3 kolajne: 2 zlati ter eno srebrno. Toda to še ni vse:  Anja Jordan si je tokrat z odlično igro priborila finale, ki je bil tokrat zato povsem »zeleno« obarvan (pomerila se je namreč z našo Zojo) ter tako našo dnevno bilanco dopolnila še s srebrom med posameznicami.

Svoje tekmovalne začetke v kategoriji do 11 let pa uimage 02.jpegspešno opravlja tudi mlajši od bratov Babnik, Maj, ki je tokrat v skupini lepo odigral dvoboje ter si priboril uvrstitev med 8 najboljših.

Vsem mojim varovancem iskreno čestitam,

Shadow

Gallery

V Badminton klubu Ljubljana smo “na polno štartali” novo badmintonsko sezono. Treningi... Read more
Ko nastopi avgust, v Badminton klubu Ljubljana tradicionalno polnimo pljuča z morskim zrakom na... Read more