BK LJUBLJANA DRŽAVNI PRVAKI PRVE SLOVENSKE BADMINTONSKE LIGE

Petek, 18. november 2022

Minulo soboto je na Mirni potekal finale prve slovenske badmintonske lige. Naši igralci so tempo stopnjevali skozi celotno sezono 1. SBL in naposled,  v velikem finalu dosegli kronski uspeh našega klubskega badmintona: postali so državni prvaki prve slovenske badminton lige.

Ekipa pod taktirko prvega igralca, organizatorja ekipe ter selektorja Maja Poboljšaja je v polfinalu, z rezultatom 3:0 ugnala najprej BK BIT, nato pa še BK Medvode, v finalu, z rezultatom 3:1 ter tako jasno pokazala, da so bili v letošnji članski ligi razred zase. Za naš klub so, poleg Maja Poboljšaja, lopar vihteli Blaž Smrkolj, Primož Flis, Anja Jordan, Anja Blazina ter Ariana Korent.

Naši mladi ekipi iskreno čestitamo za vrhunski uspeh in zasluženo osvojen naslov državnega ligaškega prvaka. Za tak skupinski podvig je bilo potrebno ogromno vloženega truda ter leta marljivega dela na treningih. Predvsem pa nas izjemno veselijo ekipni uspehi naših igralcev, ki nakazujejo, da smo tesno stkana enota, ki bo obstala v vseh nevihtah in preživela tudi izzive časa, ki jih življenje neogibno pripelje pred naš prag.

Vsi v BK Ljubljana izražamo igralcem te zlate generacije vse dolžno spoštovanje ter ponos ob doseženem uspehu. Iskrene čestitke!

Shadow in ekipa BKL

Galerija fotografij

BK LJUBLJANA DRŽAVNI PRVAKI PRVE SLOVENSKE BADMINTONSKE LIGE
BK LJUBLJANA DRŽAVNI PRVAKI PRVE SLOVENSKE BADMINTONSKE LIGE
BK LJUBLJANA DRŽAVNI PRVAKI PRVE SLOVENSKE BADMINTONSKE LIGE

Zavarovalnica Triglav, d.d.


 

 

Naša spletna stran uporablja piškotke, ki se naložijo na vaš računalnik. Ali se za boljše delovanje strani strinjate z njihovo uporabo?

Več o uporabi piškotkov

Uporaba piškotkov na naši spletni strani

Pravna podlaga

Podlaga za obvestilo je spremenjeni Zakon o elektronskih komunikacijah (Uradni list št. 109/2012; v nadaljevanju ZEKom-1), ki je začel veljati v začetku leta 2013. Prinesel je nova pravila glede uporabe piškotkov in podobnih tehnologij za shranjevanje informacij ali dostop do informacij, shranjenih na računalniku ali mobilni napravi uporabnika.

Kaj so piškotki?

Piškotki so majhne datoteke, pomembne za delovanje spletnih strani, največkrat z namenom, da je uporabnikova izkušnja boljša.

Piškotek običajno vsebuje zaporedje črk in številk, ki se naloži na uporabnikov računalnik, ko ta obišče določeno spletno stran. Ob vsakem ponovnem obisku bo spletna stran pridobila podatek o naloženem piškotku in uporabnika prepoznala.

Poleg funkcije izboljšanja uporabniške izkušnje je njihov namen različen. Piškotki se lahko uporabljajo tudi za analizo vedenja ali prepoznavanje uporabnikov. Zato ločimo različne vrste piškotkov.

Vrste piškotkov, ki jih uporabljamo na tej spletni strani

Piškotki, ki jih uporabljamo na tej strani sledijo smernicam:

1. Nujno potrebni piškotki

Tovrstni piškotki omogočajo uporabo nujno potrebnih komponent za pravilno delovanje spletne strani. Brez teh piškotov servisi, ki jih želite uporabljati na tej spletni strani, ne bi delovali pravilno (npr. prijava, nakupni proces, ...).

2. Izkustveni piškotki

Tovrstni piškotki zbirajo podatke, kako se uporabniki vedejo na spletni strani z namenom izboljšanja izkustvene komponente spletne strani (npr. katere dele spletne strani obiskujejo najpogosteje). Ti piškotki ne zbirajo informacij, preko katerih bi lahko identificirali uporabnika.

3. Funkcionalni piškotki

Tovrstni piškotki omogočajo spletni strani, da si zapomni nekatere vaše nastavitve in izbire (npr. uporabniško ime, jezik, regijo) in zagotavlja napredne, personalizirane funkcije. Tovrstni piškotki lahko omogočajo sledenje vašim akcijam na spletni strani.

4. Oglasni ali ciljani piškotki

Tovrstne piškotke najpogosteje uporabljajo oglaševalska in družabna omrežja (tretje strani) z namenom, da vam prikažejo bolj ciljane oglase, omejujejo ponavljanje oglasov ali merijo učinkovitost oglaševalskih akcij. Tovrstni piškotki lahko omogočajo sledenje vašim akcijam na spletu.

Nadzor piškotkov

Za uporabo piškotkov se odločate sami. Piškotke lahko vedno odstranite in s tem odstranite vašo prepoznavnost na spletu. Prav tako večino brskalnikov lahko nastavite tako, da piškotkov ne shranjujejo.

Za informacije o možnostih posameznih brskalnikov predlagamo, da si ogledate nastavitve.

Upravljalec piškotkov

Badminton klub Ljubljana